Viana Stibal, Teta gydymo metodo pradininkė, šį nuostabų gydymo metodą pristatė pasauliui savo knygose „Teta gydymas“ ir „Teta gydymas pažengusiesiems“, kurios yra išleistos ir lietuvių kalba.
Šias dvi knygas pratęsianti išsami autorės knyga „Teta gydymas. Ligos ir susirgimai“ yra apie tai, kaip intuityviai paleisti ligas. Tai puikus žinynas, skirtas visiems, kurie jau yra susipažinę su gydymo metodais ir procesais, aprašytais pirmose dviejose knygose. Remdamasi savo asmenine patirtimi, kurią sukaupė atlikusi daugiau nei 47 tūkstančiai gydymo seansų, Viana į šią knygą sudėjo visas programas, įsitikinimus, intuityvias įžvalgas bei priemones, mitybos papildus bei kitus patarimus, naudingus tam tikroms ligoms ir sutrikimams gydyti. Ligų išdėstymas abėcėlės tvarka padeda greitai rasti reikiamą informaciją.
Ištraukos iš knygos:
„Teta gydymas: ligos ir sutrikimai“ yra knygų „Teta gydymas“ ir „Teta gydymas pažengusiesiems“ tęsinys. Knygoje „Teta gydymas“ supažindinau su informacijos nuskaitymo bei gydymo procesais, darbu su įsitikinimais ir jausmais, paaiškinau, kaip atlikti kasimo procesą ir keisti genus, pateikiau daug papildomos informacijos, naudingos pradedantiesiems. Knygoje „Teta gydymas pažengusiesiems“ dar detaliau aprašiau kasimo procesą bei darbą su įsitikinimais ir jausmais, pateikiau daugiau informacijos apie būties planus ir sudariau sąrašą įsitikinimų, kurie, mano manymu, yra būtini dvasinei evoliucijai.
Šioje knygoje nerasite intuityvaus darbo metodų, kurie išsamiai aprašyti knygose „Teta gydymas“ ir „Teta gydymas pažengusiesiems“, tačiau juos būtina gerai suprasti, norint taikyti čia pateiktą informaciją. Šioje knygoje pateikiau įsitikinimų, savo intuityvių įžvalgų bei gydymo priemonių ir kitų patarimų, naudingų konkrečioms ligoms bei sutrikimams gydyti. Visos toliau pateiktos žinios buvo surinktos per daugiau nei 47 tūkstančius gydymo seansų.
***
Kas gali pasakyti, kaip vyksta paslaptingas gijimo procesas? Kas žino, kokios paslaptys glūdi smegenų gelmėse?
Kiekvienas išgijimas yra skirtingas. Gali būti, kad užmezgus ryšį su Kūrėju, smegenyse sužadinama mašinali reakcija ir išsiskiria specifinės cheminės medžiagos, gydančios kūną. Tačiau kūnas ne visada priima šias chemines medžiagas – jos gali būti atmestos, nes ląstelių receptoriai atpažįsta tik negatyvias reakcijas. Jie gali užblokuoti smegenų siunčiamą žinią, skatinančią kūną gyti.
Darbas su įsitikinimais ir jausmais leidžia pakeisti tai, kaip mūsų kūne yra siunčiama bei priimama informacija. Pašalinus ir pakeitus pakankamai daug negatyvių programų, žmogaus smegenyse pradeda išsiskirti reikiamos cheminės medžiagos ir ląstelių receptoriai priima jų nešamą žinią.
Daug metų stebėjau žmones, kuriuos gydžiau, ir vis klausdavau savęs, kodėl kai kurie jų pasveiksta, o kiti – ne. Pastebėjau, kad labai dažnai stulbinamų rezultatų leidžia pasiekti pagrindinis Teta gydymo procesas – užtenka pakilti aukštyn pas Visko, kas yra, Kūrėją ir paliepti kūnui išgyti. Kaip tik tai aš ir darau pirmiausia, kai į mane kreipiasi sergantis žmogus. Dažnai jų kūnas stebuklingai išgyja.
Kai pati pirmą kartą patyriau išgijimą akimirksniu, paklausiau savęs: „Kas įvyko, kad mano koja taip greitai išgijo?“ Kai vėliau man buvo diagnozuotas širdies nepakankamumas ir kitas gydymo būdas padėjo man išgyti neįtikėtinai greitai, vėl paklausiau savęs: „Kas įvyko, kad mano kūnas išgijo taip greitai?“ Galbūt iš tikrųjų reikėjo paklausti savęs kito dalyko: „Kodėl aš apskritai turėjau susirgti?“ Rašydama šią knygą, stengiausi kuo geriau atsakyti į visus šiuos klausimus. Pati, kaip visada, sulaukiau kantraus Kūrėjo paaiškinimo: „Viana, tavo kūnas geba greitai atsigauti. Turėtum jį laiminti. Palaikyk ir drąsink savo kūną, užuot jį peikusi.“
Teta gydymo praktikuotojai niekada neturėtų nuvertinti pagrindinio Teta gydymo proceso galios. Kai kurie žmonės pasveiks akimirksniu, o kiti bus dar nepasirengę priimti išgijimo. Pastariesiems gali prireikti kelių gydymo seansų, darbo su įsitikinimais bei jausmais, gydomųjų žolelių ar šiuolaikinės medicinos priemonių, atitinkančių jų įsitikinimus. Žmonių įsitikinimai būna skirtingi, tačiau pagrindiniai emociniai modeliai, kurie pritraukia konkrečias ligas ir kuriuos ligos sukuria, paprastai būna vienodi visų žmonių.
Visi maisto papildai, gydymo priemonės, įsitikinimai ir jausmai, kuriuos pateikiau šioje knygoje, yra veiksmingi būdai, padėję išgyti daugeliui mano klientų. Čia surašiau visas priemones, kurių veiksmingumu pati įsitikinau ir kurias nuolat taikau, gydydama įvairias ligas.
Kai paprašau Kūrėjo kažką pakeisti žmogaus kūne, kūnas visada kokiu nors būdu reaguoja, o aš pajuntu, ar ši reakcija į gydymą yra teigiama, ar neigiama. Jeigu klientas būna apatiškas arba vartoja kokias nors chemines medžiagas, pavyzdžiui, morfiną, gydymas šiek tiek paveikia kūną, tačiau išgydyti akimirksniu nepavyksta. Pastebėjau, kad kai kurie vaistai slopina intuityvaus gydymo poveikį. Vėliau apie šį gydymo aspektą pakalbėsime plačiau. Visgi dažniausiai intuityvus gydymas duoda puikių rezultatų, ir aš vis nesiliauju stebėtis, kiek daug žmonių pavyksta išgydyti šiuo būdu. Kad ir kokiomis ligomis sirgtume, svarbiausia – kuo tikime giliai viduje. Jeigu tikime, kad išgyti įmanoma, kūnas į šį įsitikinimą atsilieps.
***
Intuityvūs žmonės ar gydūnai turėtų patys ieškoti panašių į save ir palaikyti su jais ryšius. Gydūnai dažnai lieka su netinkamais partneriais, norėdami suteikti jiems laiko pasikeisti, tačiau patiems gydūnams paprastai tai būna nenaudinga. Daug lengviau nuo pat pradžių dirbti su bendraminčiais.
Kai intuityvus žmogus užsiima gydymu ar pasitelkia savo intuityvius gebėjimus kitiems tikslams, jo organizmas sunaudoja daug mineralinių medžiagų, kaip ir užsiimant fizine veikla. Todėl, bent jau iš pradžių reikėtų įsitikinti, kad gaunate pakankamai įvairiausių vitaminų ir mineralų.
Skenuojant smegenis, kai kurių intuityvių žmonių kaktinėje smegenų skiltyje buvo pastebėti šešėliai. Jie atsiranda dėl aukšto dažnio elektrinių srovių, kurias sukelia intuityvi veikla.
Gydūnai yra linkę sirgti astma ir antinksčių ligomis, nes dažnai persidirba. Siekiant išvengti panašių negalavimų, reikia reguliariai pašalinti visas programas, susijusias su apmaudu, pykčiu ar nuoskaudomis.
Prisilietimai ir meilė yra labai svarbi gydymo dalis. Gydūnas atveria žmogaus širdies čakrą ir tada pradeda dirbti su visomis jį kamuojančiomis bėdomis. Reguliarios druskų vonios padeda išsivalyti nuo stiprių emocijų ir psichiškai atsiriboti nuo klientų.
Programos
Visiems gydūnams ir intuityviems žmonėms pravartu parsisiųsti šias programas:
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be kitų žmonių naštos perėmimo ant savo pečių.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be kitų žmonių emocijų perėmimo.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be kitų žmonių prakeiksmų perėmimo.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be kitų žmonių programų bei įsitikinimų perėmimo.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be kitų žmonių ligų perėmimo.“
„Aš žinau, kaip ligas, emocijas, programas bei įsitikinimus paversti meile ir šviesa, kuri nusiunčiama pas Kūrėją ir sugrįžta atgal į mane.“
„Aš žinau, koks jausmas yra pasitarnauti kitiems ir būti už tai vertinamam.“
***
Norint tinkamai gydyti įvairias ligas ir sutrikimus, reikia suprasti, kas yra mikrobai ir kokį poveikį jie daro energiniame lygmenyje. Taigi, dabar trumpai pakalbėsime apie tai, kaip mus veikia mikrobai bei sunkieji metalai. Mikrobai yra gyvi organizmai, tiesa, per maži, kad juos būtų galima įžvelgti plika akimi. Prie mikrobų galima priskirti bakterijas, grybelius, pirmuonis, mikroskopinius dumblius ir virusus.
Mikroskopinius organizmus mes paprastai siejame su negatyviais dalykais, pavyzdžiui, infekcijomis ir ligomis, tačiau iš tiesų dauguma mikroorganizmų yra būtini tam, kad išgyventume. Be jų mes paprasčiausiai negalėtume funkcionuoti. Mikrobai padeda mums suskaidyti vandenį, paimti iš oro azotą, virškinti maistą, absorbuoti vitaminus ir sukurti organizmui reikalingas chemines medžiagas. Dauguma Žemėje egzistuojančių mikrobų yra geri ir reikalingi. Tik nedidelė jų dalis yra patogeniniai organizmai, tai yra sukeliantys ligas.
Bakterijos, virusai, sunkieji metalai, grybeliai, mielės ir parazitai yra daug platesnė tema, nei mes įsivaizduojame. Šiame skyriuje kalbėsiu ne tik apie fizinius, bet ir apie emocinius bei pasąmoninius mikrobinių infekcijų aspektus. Taip pat paaiškinsiu, kaip įveikti mikrobus, pakeičiant įsitikinimus ir įdiegiant naujus jausmus.
Yra keturios pagrindinės taisyklės, tinkančios visoms infekcinėms ligoms:
Šios taisyklės padeda susidaryti bendrą vaizdą, kaip elgtis su skirtingais ligas sukeliančiais organizmais.
Šiais laikais mes jau gerai žinome, kad mikroorganizmų yra beveik visur, tačiau dar palyginti neseniai, iki mikroskopo išradimo, tūkstančiai žmonių mirdavo per įvairias epidemijas, nuo sugedusio maisto ir panašių užkrėtimų, nes nebuvo antibiotikų jiems gydyti. Tiesą sakant, dažnai žmonės numirdavo tik todėl, kad nežinojo, jog būtina plauti rankas. Įvairias teorijas apie mikrobų egzistavimą buvo sunku įrodyti, nes niekas netikėjo, kad gali egzistuoti kažkas, ko neįmanoma pamatyti plika akimi. Kiekvieną dieną nuskaitydama klientams informaciją matau, kiek daug sunkių ligų sukelia mikrobai, bakterijos ir grybeliai.
Pastebėjau, jog daugelis metafizika besidominčių žmonių tiki, kad jeigu jau susirgo, vadinasi, yra padarę kažin ką negero. Panašu, kad šis įsitikinimas yra genetinis, pasiekęs mus iš viduramžių, kai mikroorganizmai dar nebuvo atrasti. Reikia žinoti, kad karma ne viską nulemia. Nesvarbu, ar elgiatės gerai, ar blogai, patogeniniai mikrobai gali susargdinti jus bet kuriuo atveju. Mes būtume pajėgūs atsispirti daugeliui ligų, jeigu mūsų sąmonę ir kūną sietų harmoningas ryšys, jei sugebėtume nuolat palaikyti emocinę pusiausvyrą ir gyventume švarioje aplinkoje. Deja, žmonės suserga apsinuodiję radiacija, toksinais, gyvsidabriu ar užsikrėtę mikrobais.
Taigi, kai pažvelgę į žmogaus kūną pamatote ligą, žinokite, jog tai dar nereiškia, kad žmogus blogai elgėsi su artimaisiais – galbūt jis tiesiog gėrė mikrobais užkrėstą vandenį. Svarbiausia yra surasti įsitikinimą, kuris paskatino žmogų gerti užkrėstą vandenį. Taip pat gali padėti šios programos:
„Aš žinau, kaip ir kada pasakyti ne.“
„Aš žinau, koks jausmas yra būti išklausytam.“
„Aš suprantu, koks jausmas yra būti išgirstam.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi be nuolat jaučiamo pykčio.“
„Aš žinau, koks jausmas yra gyventi atsisakant leisti kitiems žmonėms mane išnaudoti.“
„Aš žinau, kaip gyventi atsisakant leisti kitiems žmonėms manimi pasinaudoti.“
„Aš suprantu, koks jausmas yra gyventi be vidinės sumaišties ir sutrikimo.“
„Aš žinau, kaip gyventi be jausmo, kad esu nelaimingas ir apgailėtinas.“
„Aš žinau, kaip bendrauti su kitais žmonėmis.“
Neapsiribokite šiuo sąrašu. Atsižvelgdami į individualią situaciją, gilinkitės į kiekvieno kliento įsitikinimus bei jausmus ir, jeigu reikia, atlikite kasimo procesą.
Šioje knygoje pateikiu tik idėjas, ko galima imtis, gydant žmogų. Atminkite, kad visi žmonės yra skirtingi, todėl geriausia yra paklausti Visko, kas yra, Kūrėjo, kaip galite padėti žmogui išgyti.
Bakterijos
Bakterijos yra santykinai paprasti vienaląsčiai organizmai. Jie turi tik vieną ląstelę ir gali būti rutulio (kokai), lazdelės (bacilos) ar spiralės (vibrionai, spirilės, spirochetos) formos. Bakterijos ląstelė neturi branduolio, todėl vadinama prokariotine ląstele (graik. prokaryote – „prieš branduolį“). Bakterijos turi kolektyvinę sąmonę, taigi veikia išvien. Labai svarbu suprasti, kad negalima liepti visoms žmogaus kūne esančioms bakterijoms išnykti. Jeigu duosite tokį paliepimą, išgirsite juoką, nes dalis bakterijų organizmui yra būtinos.
Tačiau galite konkrečiai nurodyti, kokios bakterijos turi būti pašalintos iš kūno, ir taip pat galite paliepti, kad organizme įsivyrautų pusiausvyra. Kai kūne nusistovi tinkama šarmų ir rūgščių pusiausvyra, žalingos bakterijos virsta naudingomis. Bakterijos kenkia organizmui tik tada, kai yra sutrikusi pusiausvyra.
Pakilusi aukštyn ir paprašiusi Kūrėjo pakeisti žmogaus įsitikinimų sistemą, paliudiju pokyčius kiekvienoje kūno ląstelėje, nes turiu įsitikinti, kad kiekviena ląstelė žino, kas vyksta. Taip sukuriama aplinka, kurioje kenksmingos bakterijos negali išgyventi, todėl virsta naudingomis.
Žinau, kad reikia patirti tiek neigiamas, tiek teigiamas gyvenimo puses, kad galėtume suprasti, kas yra dualumas. Svarbiausia išsaugoti pusiausvyrą. Dauguma jūsų jau esate patyrę liūdesį, sielvartą, depresiją ir kitas negatyvias emocijas. Mūsų dvasia kartais pasirenka negatyvius dalykus patirti pirmiau pozityvių. Tačiau kuo daugiau teigiamos informacijos pasiųsime į savo kūną, tuo greičiau jis pasveiks. Jeigu pašalinsite tokias įsitikinimų sistemas kaip „Aš turiu būti vienišas“ arba „Aš turiu būti liūdnas“ ir pakeisite jas naujais įsitikinimais, kenksmingos bakterijos negalės išgyventi ir persikeisti. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad ligas gali sukelti ne tik neigiami, bet ir iš dalies teigiami jausmai bei programos, pavyzdžiui: „Aš turiu sirgti, kad suburčiau šeimą.“ Kaip tik tokiais atvejais labai padeda kasimo procesas.
Bakterijos ir emocijos
Viena iš priežasčių, kodėl bakterijos apskritai sugeba patekti į organizmą, yra emocinės pusiausvyros stoka. Jeigu nuolat jaučiate pyktį ar baimę, jūsų imuninė sistema turi dirbti sunkiau nei įprastai. Pyktis ir baimė yra naudingos emocijos, kai mums kyla realus išorinis pavojus, nes jos glaudžiai susijusios su mūsų išgyvenimo instinktais. Tačiau, kai šios emocijos mus lydi per dažnai, jos išvargina imuninę sistemą ir visą organizmą. Jeigu žmogus sugeba išsaugoti emocinę pusiausvyrą, negatyvios emocijos nedaro neigiamo poveikio. Neišreikštas, viduje užgniaužtas pyktis gali susargdinti, o konstruktyviai išreikštas pyktis yra naudingas.
Virusai
Mano manymu, virusus kūne laiko menka žmogaus savivertė, o kai kurie virusai yra susiję su baime. Pavyzdžiui, daugelis žmonių yra atsparūs virusinėms ir venerinėms ligoms, kai gerai jaučiasi savo kūne ir atsisako priimti ligą. Tai neturi nieko bendra su žmogaus požiūriu į seksą ir paprastai priklauso tik nuo to, ar jis žvelgia į save pozityviai. Ligas pritraukiame taip pat, kaip patraukiame prie savęs kitus žmones – per panašias įsitikinimų sistemas. Jeigu mūsų įsitikinimų sistema yra tokia pati kaip virusų, bakterijų ar grybelių, mes nuolat juos trauksime ir jiems bus lengva įsitvirtinti mūsų organizme. Gerai pamąstykite: ar pritraukiate į savo gyvenimą žmonių, kuriuos būtų galima prilyginti parazitams?
Virusus traukia žmonės, turintys tokių pačių programų. Kaip ir žmonės, virusai turi keturis įsitikinimų lygmenis. Juos traukia neigiamos žmogaus savybės, nes negatyvumas susilpnina žmogų tiek fiziškai, tiek protiškai ir dvasiškai. Kai kada virusus kūne laiko įsitikinimai, slypintys skirtinguose įsitikinimų lygmenyse. Gali būti, kad dirbdami su įsitikinimais keturiuose lygmenyse, pastebėsite ženklų, rodančių, kad žmogus turi virusų.
Virusas pereina per ląstelės sienelę ir dauginimuisi naudoja mūsų DNR arba RNR, taigi jis gali nukeliauti ir iki ląstelės branduolio – kaip tik čia aš padariau vieną atradimą. Egzistuoja tam tikras mikroplazmos organizmas, atakuojantis mitochondrijas ir sukeliantis ligas. Šių mikroplazmos organizmų mačiau pas visus žmones, kurie serga raumenų distrofija. Prisiminkite, kad virusas ląstelėje yra įsibrovėlis. Žvelgiant intuityviai, pūslelinės ir hepatito virusai atrodo kaip maži robotai, todėl nepamirškite, kad matote ne ateivius, o virusus – kitokio tipo įsibrovėlius.
Kuo virusas senesnis, tuo jis sumanesnis. Jaunesni virusai, pavyzdžiui, AIDS, dar nėra gerai išsivystę, nes nužudo savo šeimininką. Dėl simbiozės, atsirandančios tarp viruso ir šeimininko, virusas gali perduoti žmogui savo minties formas, siekdamas jį kontroliuoti ir pailginti savo gyvavimą. Pavyzdžiui, jis gali stengtis priversti žmogų liautis vartoti medikamentus, kurie naikina virusus. Kaip visada, geriausia paklausti Kūrėjo, kas vyksta.