Senojo meistro istorijos. 2 knyga PAINK SAVO PRADIĄ IR PABAIGĄ, ezoterinis romanas
Saulė Zujūtė
Vertė:
Leidykla Mijalba pristato lietuvių autorės Saulės Zujūtės trilogiją Senojo Meistro istorijos.
Drąsūs, atkaklūs, rytingi istorijų herojai bręsta, kuria, kovoja netikėčiausiuose pasauliuose nuo dievikųjų pasaulių iki materialiausių planų, nuo ilos senovės iki tolimos ateities. Literatūrinė fabula leidia subtiliai pereiti nuo buitinės kasdienybės prie sudėtingų kosmogoninių tiesų, kurios nuosekliai perteikia vientisą metafizinį regimų ir neregimų pasaulių vaizdą.
Paink savo pradią ir pabaigą antroji Senojo Meistro istorijų knyga. Joje pasakojama apie ekologinių problemų kamuojamo XXI a. pabaigoje gyvenančią merginą Liną, kuri moka keliauti laike. Lina svajoja taip pakeisti praeities įvykius, kad pasaulyje atsirastų daugiau darnos, o monija imoktų taikiai sugyventi su aplinka. Linos atliktų pokyčių pasekmės nepataisomai sujaukia jos pačios gyvenimą ir įtraukia į netikėtus nuotykius. Ji igyvena sudeginimo ant lauo patirtį, susidraugauja su pirmyktės humanoidų genties gyventojais, mokosi Atlantidos ventyklose, augina drakono vaikus ir galiausiai kartu su savo draugais dalyvauja monijos sąmonės korekcijoje, padėdama sau ir kitiems įvaldyti bei realizuoti savo norus.
Tai nuotaikinga, spalvinga ir kartu verčianti susimąstyti knyga. Perskaičius ją tarytum pati tapau didesnė, platesnė, ėmiau sąmoningiau ir atsakingiau iūrėti į savo aplinką, kiekvieną mogų, įvykį.
Kineziterapeutė biomedicinos mokslų daktarė Inga Kilkienė
Knyga atskleidia mogaus iekojimų esminį kelią, įprasmina jo veiklos kryptis bei tikslą. Su meile parinktas literatūrinis anras leidia skaitytojui lengvai suvokti fundamentalius mogaus kūrimo principus, jo kūrybos reikmę ir pajusti i irdies gilumos kylantį gyvenimo diaugsmą. Man skaitant, atrodo, nuo akių nukrito vualis ir atsivėrė nuostabus pasaulis... Linkiu tai patirti ir kitiems skaitytojams.
Docentė medicinos mokslų daktarė Anita Dabuinskienė
Trumpai apie autorę
Saulė Zujūtė gimė 1967 m., Kaune. Baigė lietuvių k. ir literatūros studijas Vilniaus universitete. 16 metų dirba verslo srityje, i jų deimt metų buvo kokybės vadove, kokybės vadybos sistemos auditore, rūpinosi organizacinės kultūros formavimu. iuo metu dirba leidykloje Mijalba direktoriaus pavaduotoja. Siekia sujungti įtemptų iūkių verslo kasdienybę su dvasiniais asmenybės savirealizcijos ir darnaus bendradarbiavimo principais.
Yra ivertusi į lietuvių kalbą usienio autorių knygų (Richard Whiteley Korporacijos ynys, Christopher S. Kiham Penki tibetietiki pratimai, Stephan Skinner Feng Shui ir kt.), paraiusi kelis straipsnius į Verslo inių priedą įmonių vadybos klausimais.
Domisi mokslo naujienomis, filosofija, saviugda, mėgsta skaityti groinę literatūrą, keliauti. Gyvenimo siekis painti, valdyti ir realizuoti savo prigimtį; padėti to siekti kitiems.
Daug metų vaizduotėje brandintos įvairios istorijos virto savarankiku S. Zujūtės literatūros kūriniu. Senojo Meistro istorijos tai i atskirų istorijų susidedanti trilogija. Senojo Meistro mokiniai, norėdami prasiblakyti, pasakoja savo neįtikėtinus reginius apie Tolimus pasaulius ir epochas, baigę pasakoti trumpai aptaria iklausytąją istoriją.
Redagavo: Jūratė Mintaučkienė
Puslapių skaičius: 224
Leidimo metai: 2009
Kaina: 0 Lt
Knygą isigyti galite čia..
Daugiau apie šią knygą...